Meie lugu
 

 

SinuSalong on hubane ja mõnus salong, kus pakume erinevaid kehahooldus- protseduure tselluliidi vähendamiseks, rasvapõletuseks ja keha trimmimiseks. Kehahoolduste läbiviimiseks kasutame uudseid tehnoloogiaid, mis kiirendavad oluliselt soovitud eesmärkide saavutamist.

Kuigi protseduurid annavad tulemusi väga kiiresti, ei asenda need täielikult treenimist. Selleks, et kätte saada maksimaalne efektiivsus, soovitame pakutavaid protseduure lisada oma individuaalsele treeningrežiimile ning lähemalt lugeda infot iga protseduuri eripärade kohta.

SinuSalong asub Sparta Spordiklubi 2. korrusel (aadressil Pärnu mnt 139C). Protseduurile tulemiseks on vajalik eelnevalt aeg broneerida e-maili(info@sinusalong.ee) või telefoni teel.

SinuSalongi protseduurid sobivad Sulle, kui:

  • Sa soovid oma eesmärgid kiirelt ja efektiivselt saavutada

  • Sa oled kiire elutempoga ning ei jõua korrapäraselt trenni

  • Sa soovid rõhku panna just mõnele kindlale keha piirkonnale

  • Sa pead saavutama saleda keha kindlaks ajaks


Olles olnud pikalt seotud spordiga ning tegeledes igapäevaselt enamjaolt naissoost klientide treenimisega, olen jõudnud arvamusele, et vahel on vaja edukaks kaalulangetamiseks ja ideaalvormi saavutamiseks veel midagi.

Olen vägagi veendunud, et igapäevane liikumine on meile hädavajalik, regulaarne treenimine ja tervislik toitumine väga olulised. Kuid vahel sellest ei piisa – olgu siis tegu järjekindla tselluliidiga, jonnakate rasvapadjakestega puusadel või lõtvunud nahaga kõhul.

Just seetõttu sai loodud SinuSalong – et pakkuda terviklahendust kiire elutempoga inimesele. Ka salongi asukoht sai valitud kliendi mugavust silmas pidades – asume Sparta spordiklubi II korrusel ning seega saab protseduure mugavalt planeerida enne või peale treeningut.

Samuti pakume tõhusaid ühendatud pakette, mis koosnevad nii protseduuridest SinuSalongis kui ka personaaltreeningutest Sparta spordiklubi jõusaalis.

 

Janika

Personaaltreener ja toitumisnõustaja