ZlimLine LipoLaser

1x (45 min) 25 €   5x 115 €   10x  200 €

Zlimline Lipo Laser uus laser-lipolüüsi tehnoloogia kasutab nõrka laserit tselluliidi silumiseks, rasvapõletuseks ning keha ravihooldusteks. Zlimline LipoLaser kasutab fotobiomodulatsiooni, mille abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamist. Iga päev salvestab keha toidust saadud liigsed kalorid rasvkoesse. Aju kontrollib seda, millal keha rasvkoe sisu vabastab, et see energiaks muudetakse. Rasvarakke võib võrrelda laaditavate patareidega, mida mõnikord kasutatakse ning mõnikord täidetakse sõltuvalt toitumisest ja liikumisest.

Eelised:

 • Mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba

 • Ei nõua taastumisaega

 • Kliiniliselt tõestatud

 • Mõistlik hind

 • Ohutu ja valutu

 • Tulemused kohe näha

 • Rasvapõletus soovitud piirkonnas

Meetod

Zlimline Lipo Laser protseduuris kasutatav nõrk laser tekitab fotobiomodulatsiooni efekti.  See protsess teeb molekulid piisavalt väikeseks, et need saaksid pooride kaudu väljuda ning neid saaks kasutada „kütusena“ sinu keha metabolismisprotsessis. Sinu keha lümfisüsteem kannab rakkude sisu edasi ning eemaldab selle kehast loomulikul teel. Zlimline Lipo Laser suurendab keha lümfivoolu, stimuleerides lümfisõlmi hooldatavas piirkonnas.

 

Pärast hooldust soovitatakse treeningut või tugevat massaazi (LPG), mis kiirendab äsjavabastatud rasva liikumist, et see keha rasvavarudest täielikult eemaldada. Laser-lipolüüsi protseduuril kasutatakse nõrga tugevusega nähtavat punast laservalgust, mis bio-stimuleerib hooldatavat rasvakogumit ohutult ja valutult. Stimulatsiooni käigus käivitatakse kehale loomulikud keemilised protsessid, mida organism kasutab energiavarude vabastamiseks vastavalt vajadusele, seega ei tekita laser-lipolüüs kehas ühtki tavapäratut mõju ega kahjusta kehakudesid: rakke, veresooni ega lähedalasuvaid närve või elutähtsaid organeid.

 

Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja kehapiirkondadele, kuhu on kogunenud soovimatut rasva ning tavaelu tegemiste juurde saab tagasi pöörduda kohe pärast protseduuri läbimist. Seade on võrreldes muude laser- ja valgushooldustega ka lihtsalt kasutatav.

 

ZlimLine Lipo Laseriga tehtav rasvaimu on kiire ja lihtne, ning ühe protseduuri jaoks kulub aega vaid 45 minutit. Hoolduskuur peaks koosnema 5 - 10 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas, keha modelleerimisprotseduur kestab neli nädalat. Kui patsient on hoolduskuuri läbinud, tuleb tal tulemuste säilitamiseks püüda püsida tervislike eluviiside juures.

 

Hoolduste jooksul väheneb patsientide rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit. Tulemuste säilitamiseks on parim teha protseduuriga samaaegselt muutus oma elustiilis, tavaliselt piisab lihtsalt toitumisharjumuste muutmisest ja mõõdukast treeningust.

Laser-lipolüüsi hooldusega saab vähendada rasva täpselt probleemses piirkonnas

Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellest piirkonnast. See on suur eelis dieedi ja trenni ees, mis vähendavad rasva kogu kehal ühtlaselt, kuid ei modelleeri kindlaid kehapiirkondi. Valides seda tüüpi protseduuri, on oluline mõnevõrra mõista laser-modelleerimise taga peituvat mehaanikat ja teadust. Selleks, et oleksid oma laser-rasvaimu protseduuriks täielikult valmis, oleme sulle välja valinud kirjeldused mõndadest laser-rasvaimu tööstuses kasutatavatest erinevatest tehnoloogiatest ja seadmetest.Tulemused

Võrreldes kirurgilise rasvaimuga on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Tavaliselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm. Soovituslik on läbida kaheksast hooldusest koosnev seanss nelja nädala jooksul, kaks seanssi nädalas.

Sõltumatud kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on saanud USA Tervisekaitseameti FDA poolt tunnustuse seoses võitluses ülekaaluga. Ultrahelipildid näitavad, et rasvakihi paksus väheneb vaid ühe hooldusseansiga kuni 30%. Lisaseansid parandavad tulemust veelgi.

Tulemused on nähtavad kohe pärast iga hooldust, kuna rasvarakkude sisu vabastatakse. Kergete treeningutega järelhooldus kiirendab vabastatud rasva eemaldumist organismist.

Vastunäidustused

 

 • Rasedus ja rinnaga toitmine

 • Epilepsia

 • Nahakahjustused ravipiirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid (ka operatsioonijärgne paranemata haav)

 • Infektsiooni- ja põletikuprotsessid

 • Südamehaigus või elektrokardiostimulaatori (südamestimulaator) olemasolu

 • Neerupuudulikkus, sapikivitõbi

 • Uriinipidamatus

 • Metallist proteesid ravitava kehapiirkonna läheduses

 • Geneetiline ülitundlikkus

 • Siseelundite rasked haigused

 • väga tundlik nahk

 

Broneeri aeg:

info@sinusalong.ee või telefoni teel:

(+372)5223046 Janika

(+372)53507830 Mari-Liis

 

Pakett “Keha Trimmi”

10x LipoLaser + 10x ZlimLine Transion 300 €

Rasvapõletuspakett

10x LipoLaser + 10x personaaltreening jõusaalis (Sparta spordiklubi) 500 € (hind sisaldab sissepääsu jõusaali)

LipoLaser + LPG pakett

10x LipoLaser + 10x LPG vaakum-massaaž 350 €

SUPERVORM5 ja SUPERVORM10 paketid

5/10x LipoLaser + 5/10x personaaltreening jõusaalis (Sparta) + 5/10x LPG + toitumisnõustamine  399/699 €  (hind sisaldab sissepääsu jõusaali)