Sentimeetrid, sentimeetrid ...

Mõõtsime esimesed sentimeetrid Kairiga 15.10 ja kuna Kairi puhul on tegemist õunafiguuriga, on mõõdud kõige suuremad just kõhul. Kairi sõnul kipub olema ka nii, et kaalu kaotades liiguvad numbrid väiksemaks reitel, tuharal ja ülakehal ning kõhul olev rasv püsib jonnakalt peal ning sealsed mõõdud hakkavad liikuma viimasena. Minul hakkas selle jutu peale kohe tuluke põlema - LipoLaser on Kairi taljele ideaalne lahendus!

Laser-lipolüüsi protseduuril kasutatakse nõrga tugevusega nähtavat punast laservalgust, mis bio-stimuleerib hooldatavat rasvakogumit ohutult ja valutult. Stimulatsiooni käigus käivitatakse kehale loomulikud keemilised protsessid, mida organism kasutab energiavarude vabastamiseks vastavalt vajadusele, seega ei tekita laser-lipolüüs kehas ühtki tavapäratut mõju ega kahjusta kehakudesid: rakke, veresooni ega lähedalasuvaid närve või elutähtsaid organeid. Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sellest piirkonnast, kust on vaja.

Kairi ütleb LipoLaseri protseduuri kohta järgmist: LipoLaser- siin peab olema ainult püsivust, et pikutada. Otseselt midagi ei tunne. Aga arvan, et tulemused on väga head.

Tõesti, LipoLaser protseduurina on lihtne - 45 minutit kergelt soojenevate laser-lampide ja teki all - saab rahulikult ajakirja lugeda, arvutis tööd teha või miks mitte keset päeva kerge uinak teha. Küll aga on pärast protseduuri soovitav teha tugev massaaž (näiteks LPG), treening või näiteks ZlimLine Transion protseduur, et väljutada rakkudest vabanenud rasv.

Oleme Kairiga peale LipoLaseri protseduuri teinud personaaltreeningu jõusaalis - harjutused kogu kehale + aeroobsed intervallid, et kiirendada ainevahetust ja tagada "järelpõlemisefekt" ka peale treeningut. Kairi kirjutab treeningute kohta järgmist: trenn- Ainult kiidusõnad! Janika sa oled super. Hea innustaja ja motivaator. Esimene trenn oli väga raske, aga pärast enesetunne oli väga hea! Järgmine trenn oli juba natuke kergem ja väga mōnus kui su kõval on inimene kes ōpetab ja suunab. Kolmas trenn jälle päris raske, uued harjutused, aga väga huvitavad. Trennid on muutunud oodatavaks. Üritan anda endast ikka parima - raske on aga ootan ikka huviga.

Kahel korral nädalas ootab Kairit ees LPG vaakum-massaaž.

Põhiliselt teatakse küll LPG hooldust kui tselluliidi-vastast imerelva ja tõsi ta on – LPG stimuleerib probleemseid piirkondi mehaaniliselt, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. LPG ravimassaažiga väheneb oluliselt tselluliit, paraneb naha ja kudede elastsus ning intensiivistub jääkainete eemaldamine kehast.

Lisaks tselluliidile ja ladestunud rasvale toimib LPG hästi ka nahale – parandades kollageeni ja elastiini tootmist ning seeläbi stimuleerides naharakkude uuenemist on LPG protseduuridest suur kasu lõtvunud naha puhul näiteks peale suurt kaalulangust või lapse saamist.

LPG protseduur on nagu massaaž – lõõgastav, toniseeriv ja mõnus ning kui tulemuseks on ka pringim nahk ja siledamad reied, siis tundub see protseduur nagu iga naise unistus.

Kairi ütleb LPG protseduuri kohta järgmist: väga mõnus, väga nauditav. Tulemused on kiired tulema kuidas nahk muutub siledaks ja pringimaks.

Kuidas meil siis siiamaani nende sentimeetritega läinud on? Kõige suurema muutuse oleme saavutanud.....papaparaaa...talje piirkonnas! Kui esimesel korral oli Kairi taljemõõt nabalt mõõdetuna 122,5 cm, siis 21.11 oli see mõõt 117. Ka puusalt mõõdetud numbrid vähenevad, samuti aegamisi, kuid kindlalt reie ümbermõõt (eriti reie ülemine, laiem osa, kus oli samuti visuaalselt rasvapadjakesi näha) liikudes 68 cm 65le.

 

Jätkame samas vaimus ja olen kindel, et SUPERVORMI paketi lõppedes saame veelgi ilusamaid numbreid näha.

PS! Kairi proovis koos tütrega kodus ka Victory Slimming Wraps'e - kirjutan sellest kogemusest juba õige pea! Ja kui Sul tuli nüüd tunne, et tahaks mõnd protseduuri proovida, siis broneeri aeg info@sinusalong.ee ja tule meile külla!

 

Janika

 

Janika Koch-Mäe