Kairi katsetas Slimming Wraps mähiseid

SinuSalong pakub kohapealse teenusena ja kaasa müüa Victory Slimming Wraps salendavaid mähiseid. Mähiste puhul on tegemist 100% LOODUSLIKE ÕLIDE EKSTRAKTIDE JA TOIMEAINETEGA IMMUTATUD PUUVILLASTE SALENDAVATE KEHAMÄHISTEGA, mis on on kehavormi korrigeerimise uudne lahendus, aidates kaasa rasvapõletusele, vähendades tselluliidiilminguid ja turseid, parandades naha struktuuri, toonust ja elastsust ning aidates väljutada liigset vedelikku.

Looduslike preemium-klassi eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid koos patenteeritud tselluliidivastase toimeainete kompleksi (Anti-Cellulite CO2 Complex) ja Surnumeremuda ekstraktiga stimuleerivad vereringet ning aitavad taastada vereringet ja ainevahetust tselluliidist kahjustatud kudedes. Tänu verevoolu mahu suurenemisele kapillaarides tarnitakse kudedesse rohkem hapnikku ja toitaineid ning eemaldatakse jääkaineid, mis tagab kehavormi korrigeerivat efekti.SinuSalongis on valikus 3 mähist:

DETOX-CELLUFREE MÄHISED

Vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja toksiine, soodustades rasvapõletust, ning on salendava toimega.

Toimeained: looduslik surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin. Mähised on jahutava toimega.

 

THERMO-FATBURN MÄHISED

Mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustades lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Aitavad kaasa rasvapõletusele, edendades teatut määral termogeneesi, ehk soojatootmist, ning kiirendavad seeläbi ainevahetust, kasutades energia saamiseks keharasva. Vähendavad tselluliidiilminguid, parandavad naha struktuuri, toonust ning elastsust ning on salendava toimega.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, patenteeritud CO2 tselluliidivastane kompleks, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin ja sidrun.

 

CRYO-SLIMMING MÄHISED

Mähiste tugev jahutav toime võimendab lümfidrenaaži, tugevdab veresoonte seinu, parandab naha struktuuri ja toonust. Aitavad kaasa rasvapõletusele, vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri ja toonust ning elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja on salendava toimega. On lubatud kasutada veresoontelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevendamiseks.

Lisaks on kohapealseks kasutamiseks saadaval THERMO-FATBURN SALENDAV TERMOVÕIE, mis aktiveerib ainevahetust, stimuleerib vereringet ja võimendab lümfidrenaaži. Aitab kaasa rasvapõletusele, mõjutades rasvkoe tihedamat kihti ning soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Võie on küllalt aktiivse toimega, toimib veel mitu tundi peale protseduuri, aidates kaasa kehavormide korrigeerimisele.

Toimeained: jojobaõli, nisuiduõli, neemipuu vaha, kofeiin, punapipra õli CO2 ekstrakt.

Protseduur on iseenesest lihtne: kaks mähiseriba tuleb tihedalt keerutada ümber reite (eraldi), puusa ja talje ning panna peale kile, mis tekitab kerge vaakumi + ei lase toimeainetel lihtsalt rätikusse või riietesse imbuda. Mähist tuleks hoida vähemalt 40 minutit, võib ka kauem. Kuna protseduur on lihtne, on seda väga mugav nädalavahetuseti kodus teha - mähis ja kile peale, retuusid jalga ja teki alla filmi vaatama või raamatut lugema sättida. Olen teinud mähist korduvalt peale pikka lennureisi, kui jalad on istumisest tursesse läinud.Aga nüüd: millised olid Kairi ja tema tütre kogemused?

Kairi:  mina proovisin siis THERMO-FATBURN’i mähiseid. Tekitavad väga sooja tunde. Alguses võib öelda, et isegi natuke näpistav. Esimesed 20 minutit väga sooja tekitavad. Võib vabalt paar tundi peal hoida, mõnus soe on koguaeg. Isegi kui mähis ära võtta on soojus veel tükk aega olemas. Mähiseid saab vähemalt paar korda kasutada. Peale kahe korra tegemist on Tulemused on ka väga head: reitelt 2-3cm, keskohalt 2 cm, puusa pealt 3cm. Kindlasti tasub proovida.

Kairi tütar: proovisin DETOX-CELLUFREE mähiseid.

Alguses ei tundnud väga midagi, kuid kui mähise peale oli kile pandud hakkas külm. Kui ka püksid jalas olid hakkas väga külm. Seega panin pusa selga ja pugesin teki alla. Mõningatel hetkedel tulid külmahood, niiet isegi raamatut ei saanud lugeda Mida kauem mähis oli peal olnud, seda paremaks läks, mitte küll alguses, kuid pikapeale. Mähist äravõttes oli väga hea tunne, kuna mõõdud olid vähenenud. Alguses oli küll veel veidi külm, kuid hea enesetunne oli suurem. Teine kord ei olnud enam nii õudne, kuna teadsin mis tuleb. Oli küll külm, kuid enam mitte nii külm, kui esimesel korral.

Tema puhul tulemused reied - 3cm, kõhupealt - 3cm, puusa pealt -3cm

Tule katseta sinagi uusi mähiseid ning veendu tulemustes!

 

tooted.jpg
Janika Koch-Mäe